Efektywne zarządzanie z ProjectThunder
Project Thunder to zaawansowane a zarazem proste w obsłudze narzędzie on-line wspierające zarządzanie projektami. Dzięki niemu możesz monitorować projekty i zadania, masz kontakt ze współpracownikami i klientami, masz dostęp do plików i informacji, a wszystko to z dowolnego miejsca na Ziemi.
Pełny opis
ProjectThunder
Sprawna organizacja to większa wydajność
ProjectThunder pomaga na każdym szczeblu organizacyjnym w firmie. Poprzez dopasowane raportowanie wspomaga kontrolowanie budżetu przez dyrektorów zarządzających. Dzięki czytelnej obsłudze projektów jest świetnym narzędziem dla managerów....
Pełny opis
ProjectThunder
Wygodna współpraca to lepsza atmosfera pracy
W ProjectThunder można znaleźć wszystkie potrzebne do współpracy informacje o użytkownikach. Do każdego zlecenia w ProjectThunder można załączać komentarze, a także pliki do tych komentarzy. W ten sposób wszystkie osoby pracujące nad wybranym zleceniem pozostają ze sobą w stałym kontakcie...
Pełny opis
ProjectThunder
Kontrola budżetu możliwa dzięki szczegółowym raportom
ProjectThunder oferuje aż sześć rodzajów raportów, które pozwalają między innymi na kontrolę wydajności pracowników oraz analizę rentowności projektów. Szczegółowe dane można odpowiednio filtrować, a gotowe raporty drukować.
Pełny opis
ProjectThunder
Zabezpieczenie certyfikatem SSL i backup danych
Korzystając z naszego systemu nie musisz obawiać się awarii sprzętu czy kradzieży danych.
Pełny opis
ProjectThunder
Współpraca z każdego miejsca na Ziemi
Dzięki ProjectThunder możesz w szybki i łatwy sposób komunikować się ze wszystkimi współpracownikami bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdują. ProjectThunder to narzędzie działające on-line, dlatego korzystając z niego pracownicy mogą mieć dostęp do odpowiednich informacji z każdego miejsca na Ziemi.
Pełny opis
ProjectThunder

Poznaj naszą ofertę!

Proponujemy Ci cztery wersje systemu, tak abyś mógł dostosować ProjectThunder do swoich potrzeb. W naszej ofercie znajduje się również wersja darmowa, przeznaczona dla małych firm i freelancerów.

Każdą z płatnych wersji ProjectThunder można testować przez 30 dni bez żadnych zobowiązań!

Tutorial & Demo

ProjectThunder w kilku krokach (PDF). Zapoznaj się z wersją demonstracyjną.

Zobacz DEMO!

DesktopThunder

Wyjątkowa aplikacja ułatwiająca codzienną pracę.

ProjectThunder jest zintegrowany z unikalną apliakcją służącą do rejestracji czasu pracy oraz wspomagającą obsługę zleceń. Dzięki DesktopThunder większość użytkowników nie musi włączać przeglądarki by pracować on-line w systemie.

Dowiedz się więcej DesktopThunder

Co nowego?

DesktopThunder w wersji 1.6.5.

22.04.2015

Nowa wersja DektopThunder 1.6.5 a w niej sporo poprawek i usprawnień.

Czytaj więcej

DesktopThunder 1.4.7.

28.02.2013

Kolejna odsłona DesktopThundera, tym razem w wersji 1.4.7. - poszerzenie scrollbara, - dodanie informacji o dacie ostatniego zapisu czasu

Czytaj więcej