POMOC

Usługi

W tej zakładce możesz uruchamiać i wyłączać usługi dodatkowe związane z systemem.

Desktop Thunder rozwiń

To zintegrowana z ProjectThunder aplikacja działająca w tle, w której można między innymi, podejmować, kończyć i zamrażać zlecenia, a także dodawać do nich komentarze oraz załączać pliki. Desktop Thunder jest ponadto rejestratorem rzeczywistego czasu pracy.


Google Calendar Thunder rozwiń

Możesz zintegrować ProjectThunder z kalendarzem Google. Dzięki temu będą w nim widoczne wszystkie zlecenia.


Aby zintegrować kalendarz przejdź do sekcji “zarządzaj”, do zakładki “Usługi” i wybierz “Google Calendar Thunder”. Po przejściu na podstronę kliknij “uruchom”. W formularzu podaj dane dostępowe do konta gmail, z którego ma pochodzić kalendarz, kliknij “Pobierz kalendarze z tego konta”, a następnie wybierz kalendarz z list i zapisz formularz.


System automatycznie synchronizuje dane z ProjectThunder z kalendarzem. Jeśli jednak potrzebujesz natychmiastowej synchronizacji, możesz w każdej chwili kliknąć “Synchronizuj teraz zlecenia z kalendarzem...” w opisanym powyżej formularzu. Nie musisz klikać zapisz, po dokonaniu synchronizacji.


Możesz w każdej chwili przerwać korzystanie z usługi Google Calendar Thunder, w tym celu kliknij “zatrzymaj” we wspomnianym formularzu.


Rss Reader rozwiń

Dzięki tej usłudze możesz wyświetlać w systemie wiadomości RSS z dowolnie wybranych przez Ciebie stron. Wiadomości te są widoczne na górze strony, dla wszystkich użytkowników, niezależnie od wybranej zakładki.Aby uruchomić tą usługę, przejdź do sekcji “zarządzaj”, do zakładki “Usługi”, wybierz z listy “Rss Reader”, a po przejściu na podstronę kliknij “uruchom”. Następnie wpisz w formularzu adresy wybranych przez Ciebie źródeł RSS (możesz wybrać maksymalnie pięć takich źródeł). Możesz zdecydować ile wiadomości z danego adresu ma się wyświetlać, w tym celu wybierz odpowiednią liczbę z listy obok adresu. W każdej chwili możesz ją zmienić. Możesz także wstrzymać pobieranie wiadomości z jakiegoś adresu lub zamienić go na inny.Możesz w każdej chwili przerwać korzystanie z usługi Rss Reader, w tym celu kliknij “zatrzymaj” we wspomnianym formularzu.screen

TEMATY POMOCY