POMOC

Dodanie komentarza

Dodawać komentarze można na dwa sposoby:


1. Z poziomu listy zleceń (tylko tekst).


2. Z poziomu strony szczegółów zlecenia (tekst i załączniki).


Ponadto można także dodawać komentarze wraz z załącznikami poprzez DesktopThunder. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat przeczytaj “Dodanie komentarza przez DesktopThunder” w tej Pomocy.


Aby dodać komentarz z poziomu listy zleceń, rozwiń szczegóły wybranego zlecenia klikając "+" przy numerze zlecenia. W rozwinięciu po prawej stronie pojawi się okno, w którym można wpisać komentarz. Po wpisaniu komentarza kliknij "Dodaj komentarz". Dodany komentarz wyświetli się z datą dodania, awatarem oraz imieniem i nazwiskiem dodającego użytkownika na liście komentarzy.


Jeśli chcesz dodać komentarz i załączyć do niego plik wybierz dodawanie komentarza z poziomu strony szczegółów zlecenia. Na dole strony szczegółów zlecenia znajduje się okno, w którym można wpisać komentarz. Po wpisaniu komentarza i dodaniu plików kliknij "Dodaj komentarz". Dodany komentarz wraz z załączonymi plikami wyświetli się na liście komentarzy poniżej wraz z datą dodania, awatarem oraz imieniem i nazwiskiem dodającego użytkownika.

TEMATY POMOCY