CZYM JEST PROJECT THUNDER?

EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE

ProjectThunder to uniwersalne narzędzie wspomagające zarządzanie projektami

ProjectThunder to zaawansowane a zarazem proste w obsłudze narzędzie on-line wspierające zarządzanie projektami. Dzięki niemu możesz monitorować projekty i zadania, masz kontakt ze współpracownikami i klientami, masz dostęp do plików i informacji, a wszystko to z dowolnego miejsca na Ziemi.

To doskonałe narzędzie usprawnia pracę w zespole, dlatego sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się współpraca. Mogą z niego korzystać między innymi agencje reklamowe i interaktywne, firmy konsultingowe, kancelarie, biura rachunkowe, firmy budowlane i wiele innych przedsiębiorstw, a także freelancerzy. Rozwiązania takie jak ProjectThunder sprawdzają się także w pracy nad projektami naukowymi.

SPRAWNA ORGANIZACJA

Sprawna organizacja to większa wydajność

ProjectThunder pomaga na każdym szczeblu organizacyjnym w firmie. Poprzez dopasowane raportowanie wspomaga kontrolowanie budżetu przez dyrektorów zarządzających. Dzięki czytelnej obsłudze projektów jest świetnym narzędziem dla managerów. Oferuje także intuicyjne zarządzanie użytkownikami oraz przydatną wszystkim pracownikom wygodną bazę informacji.

Podstawową funkcją ProjectThunder jest zarządzanie projektami, które można dzielić na mniejsze jednostki organizacyjne takie jak etapy i zlecenia. Pozwala to dokładnie zaplanować pracę każdego dnia i sprawnie realizować każdy projekt. Płynne przydzielanie zadań i możliwość wspólnej pracy nad nimi zapewniają zwiększenie efektywności pracowników.

WYGODNA WSPÓŁPRACA

Wygodna współpraca to lepsza atmosfera pracy

W ProjectThunder można znaleźć wszystkie potrzebne do współpracy informacje o użytkownikach. Można tu między innymi sprawdzić do jakich grup projektowych należy dany pracownik, czy jest aktualnie na urlopie, w jakich godzinach pracuje, czy jest dostępny on-line, jaki jest jego e-mail czy też numer telefonu.

Do każdego zlecenia w ProjectThunder można załączać komentarze, a także pliki do tych komentarzy. Pracownicy mogą za ich pomocą wymieniać się materiałami, spostrzeżeniami, po prostu efektywnie współpracować, nawet jeśli znajdują się w rożnych miejscach na świecie. System wysyła także do członków projektu powiadomienia mailowe o wszelkich zmianach w projekcie, jego etapach czy też zleceniach. W ten sposób wszystkie osoby pracujące nad wybranym projektem pozostają ze sobą w stałym kontakcie i są na bieżąco informowane o etapie na jakim znajdują się prace.

KONTROLA BUDŻETU

Kontrola budżetu możliwa dzięki szczegółowym raportom

ProjectThunder oferuje aż sześć rodzajów raportów, które pozwalają między innymi na kontrolę wydajności pracowników oraz analizę rentowności projektów. Szczegółowe dane można odpowiednio filtrować, a gotowe raporty drukować. W każdej chwili można wygenerować raport dotyczący dowolnie wybranego przedziału czasowego, ponieważ wszystkie potrzebne do niego dane są przechowywane w systemie.

Dane do części raportów pobierane są bezpośrednio z DesktopThunder. Pozwalają one na bieżącą analizę efektywności pracowników oraz na kontrolę przebiegu prac nad wybranymi projektami.

Z ProjectThunder wszystko jest zawsze pod kontrolą.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Zabezpieczenie certyfikatem SSL i backup danych

Korzystając z naszego systemu nie musisz obawiać się awarii sprzętu czy kradzieży danych.

Mimo że ProjectThunder to narzędzie działające on-line, twoje dane są w nim bezpieczne jak w banku - dosłownie. Nasza aplikacja korzysta z takich samych protokołów zabezpieczających przesyłane dane jak banki internetowe. Jest to certyfikat SSL.

Ponadto dla zabezpieczenia danych naszych klientów na wypadek zdarzeń losowych, takich jak zniszczenie sprzętu czy jego awaria, cyklicznie tworzymy kopie zapasowe wprowadzonych do systemu danych, które przechowywane są na różnych serwerach rozmieszczonych w kilku miejscach na świecie.

DOSTĘP ON-LINE

Współpraca z każdego miejsca na Ziemi

Twoja firma ma więcej niż jedną siedzibę? Twoi pracownicy często muszą przebywać poza firmą? Współpracujesz z freelancerami?

Project Thunder jest stworzony właśnie dla Ciebie. Dzięki niemu możesz w szybki i łatwy sposób komunikować się ze wszystkimi bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdują.

Project Thunder to narzędzie działające on-line, dlatego korzystając z niego pracownicy mogą mieć dostęp do odpowiednich informacji z każdego miejsca na Ziemi. Mogą podejmować zlecenia, delegować je, śledzić ich terminy, sprawdzać priorytety, dodawać do nich pliki i komentarze oraz podejmować wiele innych czynności związanych z projektami, a to wszystko przez internet.

DESKTOP THUNDER

DesktopThunder to aplikacja do obsługi zleceń i rejestracji czasu pracy

ProjectThunder współpracuje z aplikacją desktopową DesktopThunder, która pozwala zarządzać zadaniami i podejmować działania na nich z poziomu pulpitu komputera, bez konieczności włączania przeglądarki. Korzystanie z tego narzędzie jeszcze bardziej usprawnia i przyspiesza pracę nad projektami. Ponadto DesktopThunder jest rejestratorem rzeczywistego czasu pracy. Zbierane przez niego dane są automatycznie przekazywane do systemu ProjectThunder, gdzie na ich podstawie tworzone są raporty.

Drawing Thunder

Narzędzie, dzięki któremu spotkanie kreatywne możesz organizować on-line.

DrawingThunder to internetowa tablica, na ktorej może pracować wspólnie kilka osób. Można na niej rysować, dodawać zdjęcia, wymieniać opinie poprzez czat, komentować pojawiające się zmiany. Wszystko to w czasie rzeczywistym. Nieważne, gdzie dziś przebywają Twoi pracownicy czy klienci, teraz możecie pracować nad wspólnym projektem poprzez DrawingThunder.

Efekt wspólnej pracy można zapisać jako załącznik do zlecenia w ProjectThunder lub po prostu na dysku komputera. Osobno można archiwizować prowadzoną na wbudowanym czacie romowę. Z tablicy on-line możesz korzystać zarówno jako wytczki do ProjectThunder jak i jako osobnego narzędzia.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE PROJECT THUNDER

 • tworzenie projektów i zarządzanie nimi
 • przydzielanie zadań
 • rozbudowane raportowanie
 • wykres Gantta
 • kontakt z klientami
 • załączanie plików
 • dodawanie komentarzy
 • grupowanie użytkowników
 • zarządzanie uprawnieniami użytkowników
 • zaawansowane filtrowanie danych
 • zaawansowane wyszukiwanie zadań
 • rejestracja czasu pracy
 • czytnik RSS
 • powiadomienia mailowe
 • graficzna wizualizacja terminu wykonania zadań
 • nadawanie priorytetów
 • możliwość integracji z iGoogle oraz kalendarzem Google
 • możliwość tworzenia nowych pól oraz ich przypisywania do wybranych miejsc systemu

FUNKCJE DESKTOP THUNDER:

 • obsługa zleceń
 • rejestracja rzeczywistego czasu pracy
 • upload plików
 • dodawanie komentarzy
 • edycja bieżącego czasu pracy